سوالات متداول در خصوص طرح‌ها و بسته‌ها

آیا استفاده از ابرینو و ترافیک آن رایگان است؟

با ثبت‌نام و عضویت در ابرینو، طرح حرفه‌ای ابرینو به رایگان به مدت یک ماه برای شما فعال می‌شود و پس از آن یک ترابایت فضای ابری با هزینه محدودی در اختیار شما قرار می‌گیرد. اتصال به ابرینو از طریق اینترنت انجام شده و از حجم اینترنت شما کاسته می‌شود. ولی با توجه به اینکه تمام سرورهای ابرینو در داخل کشور قرار دارند، تمامی ترافیک ابرینو داخلی بوده و به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

ابرینو دارای چه مزایایی نسبت به رقبای مشابه خارجی است؟

هزینه‌های بسیار پایین‌تر بدون نیاز به پرداخت ارزی و با امکان پرداخت روزانه از روی شارژ یا قبض تلفن همراه، ترافیک نیم‌بها و انتقال سریع‌تر اطلاعات بر روی شبکه ملی اطلاعات،‌ نرم‌افزارهای فارسی،‌ پشتیبانی داخلی، افزودن ویژگی‌های مورد نیاز کاربران داخلی (نظیر پشتیبان‌گیری از پوشه‌ها و اطلاعات مهم گوشی نظیر دفترچه تلفن و پیامک‌ها، امکان نمایش و دسترسی به دفترچه تلفن و پیامک‌ها از طریق وب و بدون نیاز به وجود گوشی، تجمیع با خدمات اپراتورهای تلفن همراه و …) از جمله مزیت‌های رقابتی ابرینو در مقایسه با سایر سرویس‌های مشابه خارجی هستند.

آیا اطلاعات من در ابرینو امن هستند؟

فایل‌ها و اطلاعات شما از طریق کانال امن اینترنتی به ابر منتقل می‌شوند. در ابر از هر کدام از اطلاعات شما سه نسخه بر روی سه دستگاه مختلف نگهداری می‌شوند تا احتمال از دست رفتن آنها به واسطه مشکلات سخت‌افزاری به حداقل برسد. این اطلاعات با بالاترین سطح امنیت نگهداری می‌شوند. زیرساخت‌های ما به صورت مداوم توسط تیم ما و تیم‌های امنیتی اپراتورهای همکار مورد تست و ارزیابی عملکردی و امنیتی قرار می‌گیرند. هیچ فردی، حتی نیروهای ابرینو به اطلاعات شما دسترسی ندارند. طبق قانون و تصریح دادستانی کل کشور، هیچ نهادی نیز بدون حکم قضایی و به جز برای رسیدگی به پرونده‌های شکایت، نمی‌تواند تقاضای دسترسی به اطلاعات شما را داشته باشند. با توجه به این توضیحات، ‌اطلاعات شما در ابرینو کاملا امن هستند.

چطور می‌توانم حساب کاربری‌ام را ارتقا دهم؟

با انتخاب گزینه «ارتقای حساب کاربری» در منوی پروفایل ابرینو یا مراجعه به صفحه «طرح‌ها» می‌توانید طرح پایه را به طرح حرفه‌ای ارتقا دهید.

آیا امکان استفاده از بسته خریداری شده بر روی چند دستگاه وجود دارد؟

بلی. برای اطلاع از تعداد دستگاه‌هایی که در طرح شما می‌توانند به ابرینو متصل شوند، بخش «طرح‌ها» را ببینید.

چگونه می توانم حجم حافظه باقی مانده خود را بدست آورم؟

برای مشاهده حجم حافظه باقی مانده، وارد سایت شوید. در صفحه پروفایل‌تان می‌توانید مقدار حجم مصرفی و مقدار باقی مانده آن را مشاهده نمایید.

اگر حساب کاربری‌ام را تمدید نکنم چه اتفاقی می‌افتد؟

پس از یک ماه از پایان بسته شما، داده‌های شما از ابر پاک خواهند شد و دیگر امکان بازگردانی آنها وجود نخواهد داشت.

چطور می‌توانم طرح حرفه‌ای را غیرفعال کنم؟

در صورتی‌ که طرح حرفه‌ای را تمدید نکنید، طرح به صورت خودکار غیر فعال می‌شود. در این حالت پس از یک ماه، فایل‌های شما از روی سرورهای ابرینو حذف شده و دیگر امکان بازیابی نخواهید داشت.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

اگر پاسخ سوال خودتون رو از مطالب و آموزش‌های سایت پیدا نکردید، از طریق لینک‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

کاربر ابرینو هستم عضو ابرینو نیستم